ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

עגלת בוגבו – כדאי לקחת בחשבון לפני שרוכשים עגלה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

בוגבו זהו שם נרדף לעגלות מעוצבות בסטייל ונוחות בדיוק למה שאתם צריכים. אין ספק שסגנונות ההורים הם רבים. ישנם שצריכים את העגלה רק כדי לנדנד את הילד, הם לא יוצאים הרבה מהבית עם העגלה והם בטח יעדיפו עגלה שמבכרת את הנוחות על פני הקלילות.

 

לעומת זאת, ישנם הורים שמחזיקים את העגלה כל הזמן. הם אוהבים לצאת לטייל עם הילד בתוך העגלה ואפילו לעשות הליכה כאשר העגלה לפניהם דוהרת במהירות מסחררת. יש כל מיני סוגים ולכולם צריך פתרונות.

 

החברה מציעה מגוון רחב של סדרות של עגלות לכל סוגי ההורים בטרנדים ועיצוב יוצאי דופן. הנה כמה דברים שעליכם לקחת בחשבון לפני שאתם רוכשים עגלת בוגבו.

 

מה כדאי לקחת בחשבון לפני שרוכשים עגלה?

לפני שרוכשים עגלה לתינוק עליכם לבדוק כמה דברים, אבל קודם לכן נתייחס לעניין העיצובי. כיום, עגלה היא לא רק כלי תחבורה עבור הבונבון שלכם, אלא גם סמל סטטוס מסוים, בדיוק כמו שסוג הרכב שלכם מעיד על המעמד אליו אתם משתייכים או רוצים להשתייך.

העגלות היום מעוצבות על ידי מעצבים מקצועיים. זה לא רק עיצוב פונקציונלי שנועד לוודא שהעגלה משרתת אתכם בצורה הנוחה ביותר, אלא זה גם עיצוב לשם עיצוב. העגלה אמורה להיות יצירת אמנות.

זו הסיבה שבחלק מהדגמים של בוגבו, תוכלו להחליף כל הזמן את צבע הבד של חופת העגלה. זה מאפשר לכם להציג צדדים שונים ועיצוב שונה בכל פעם מחדש בעגלה אחת.

מבחינת הפונקציונליות של העגלות, אם אתם מסתובבים הרבה עם עגלה, תצטרכו משהו יחסית קליל כזה שאפשר להחזיק ביד אחת וביד השנייה לדבר בטלפון, אם אתם צריכים את זה יותר לבית או לנסיעות לעתים רחוקות אתם יכולים לבחור משהו יותר נוח ופחות קליל.

 

הכנסו עוד היום לאתר שלנו: https://www.baby-star.co.il/.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

מה זה משכנתא הפוכה?

שעבוד של נכס מקרקעין בתור בטוחה להחזרת הלוואה זוהי משכנתא הפוכה. היתרון שלה הוא שהלווה לא צריך לשלם למלווה כל עוד הוא גר בנכס. משכנתא

קרא עוד »

איך לקנות ביטקוין?

אם אתם שואלים איך לקנות ביטקוין, אנו מניחים שאתם יודעים דבר או שניים על המטבע הדיגיטלי המפורסם בעולם. נסביר בקצרה על השער של המטבע ואיך

קרא עוד »

איך לבחור יועץ עסקי?

ייעוץ עסקי טוב יכול לעשות את ההבדל בין עסק כושל וגורר רגלים לעוסק מוצלח ופורח. כאן מגיע הצורך לבחור יועץ עסקי מוצלח וטוב שיכול לצעוד

קרא עוד »