ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

עגלת בוגבו – כדאי לקחת בחשבון לפני שרוכשים עגלה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

בוגבו זהו שם נרדף לעגלות מעוצבות בסטייל ונוחות בדיוק למה שאתם צריכים. אין ספק שסגנונות ההורים הם רבים. ישנם שצריכים את העגלה רק כדי לנדנד את הילד, הם לא יוצאים הרבה מהבית עם העגלה והם בטח יעדיפו עגלה שמבכרת את הנוחות על פני הקלילות.

 

לעומת זאת, ישנם הורים שמחזיקים את העגלה כל הזמן. הם אוהבים לצאת לטייל עם הילד בתוך העגלה ואפילו לעשות הליכה כאשר העגלה לפניהם דוהרת במהירות מסחררת. יש כל מיני סוגים ולכולם צריך פתרונות.

 

החברה מציעה מגוון רחב של סדרות של עגלות לכל סוגי ההורים בטרנדים ועיצוב יוצאי דופן. הנה כמה דברים שעליכם לקחת בחשבון לפני שאתם רוכשים עגלת בוגבו.

 

מה כדאי לקחת בחשבון לפני שרוכשים עגלה?

לפני שרוכשים עגלה לתינוק עליכם לבדוק כמה דברים, אבל קודם לכן נתייחס לעניין העיצובי. כיום, עגלה היא לא רק כלי תחבורה עבור הבונבון שלכם, אלא גם סמל סטטוס מסוים, בדיוק כמו שסוג הרכב שלכם מעיד על המעמד אליו אתם משתייכים או רוצים להשתייך.

העגלות היום מעוצבות על ידי מעצבים מקצועיים. זה לא רק עיצוב פונקציונלי שנועד לוודא שהעגלה משרתת אתכם בצורה הנוחה ביותר, אלא זה גם עיצוב לשם עיצוב. העגלה אמורה להיות יצירת אמנות.

זו הסיבה שבחלק מהדגמים של בוגבו, תוכלו להחליף כל הזמן את צבע הבד של חופת העגלה. זה מאפשר לכם להציג צדדים שונים ועיצוב שונה בכל פעם מחדש בעגלה אחת.

מבחינת הפונקציונליות של העגלות, אם אתם מסתובבים הרבה עם עגלה, תצטרכו משהו יחסית קליל כזה שאפשר להחזיק ביד אחת וביד השנייה לדבר בטלפון, אם אתם צריכים את זה יותר לבית או לנסיעות לעתים רחוקות אתם יכולים לבחור משהו יותר נוח ופחות קליל.

 

הכנסו עוד היום לאתר שלנו: https://www.baby-star.co.il/.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »