ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

מה זה סליקה ולמה סליקה כדאית לעסק שלך

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

האם שקלתם בעבר להצטרף לשירותי סליקה? שירותים כאלה משדרגים מאד את העסק ומאפשרים קבלת תשלומים בדרך יעילה, מהירה ובטוחה יותר. אבל מה זה סליקה? ומדוע זה כדאי? הכול בהמשך. 

סליקה משמעותה העברת כרטיס אשראי במכונה או בקופה, על מנת לבצע תשלום בבתי עסק. מרבית בתי העסק בארץ ובעולם משתמשים בשירות כזה כדי לחייב לקוחות על מוצר או שירות. אם בעבר סליקת אשראי הייתה מתאפשרת רק במעמד הקנייה ובקופה – הרי שכיום אפשר לבצע סריקת אשראי און ליין באמצעות שירות סליקה אינטרנטי שמאפשר ביצוע עסקאות מאובטחות באשראי בכול מקום ומכול מקום. 

מה מאפשרת אפליקציה או מערכת לסריקת כרטיסי אשראי?

מערכת או שירות כזה מספקות חברות מובילות ומוכרות בתחום. בכך אפשר לבצע חיובים מכל מקום גם בטלפון, גם דרך הנייד, ואפילו באמצעות דפי נחיתה או דרך אתרי אינטרנט וחנויות מקוונות. 

המערכת אותה מספקים המומחים עבור בתי עסק קטנים עד בינוניים – מספקת סליקה ממוחשבות באמצעות קורא מגנטי/ אתר אינטרנט או אפליקציה. בין היתר המערכת מקנה שירותים נוספים כמו שליחת חשבוניות, הדפסת דוחות, תיעוד רכישות, אבטחת מידע, חיוב מרחוק, קבלת כל כרטיסי האשראי ועוד כל זאת בעבור עמלת סליקה באשראי ידועה מראש. 

כיצד בוחרים חברה טובה לשירותי סליקה?

כדי לבחור בחברה הטובה ביותר שתאפשר לכם שירות מושלם! בחרו חברה מתקדמת שיודעת כיצד לספק את השירות הדרוש עבורכם, תוך התאמה מלאה לצרכים של העסק. בחרו חברה שמספקת הגנה על פרטיות הלקוח ועסקאות מאובטחות, תוך הקניית טכנולוגיה נכונה ומתקדמת עבור העסק שלכם. בכך אפשר כבר עכשיו להזמין שירותי סליקה ולהתחבר לטכנולוגיה של שנת 2020 המאפשרת חיוב לקוחות מרחוק.

קראו על סליקה לתוכנות באתר קרדיט 2000

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך עושים החזר מס

איך עושים החזר מס

החזר מס יכול 'לסגור לכם פינות' באופן מעולה. החזר כזה יכול לסגור את המינוס בבנק, לאפשר לכם לפרוע הלוואה או לצאת לחופשה שאתם פשוט חייבים,

קרא עוד »
כוחו של התת מודע

הכל על כוחו של התת מודע

זוכרים שלמדתם ללכת? לאכול? לרכב על אופניים? תת המודע שלנו הוא החלק הגדול יותר של התודעה כשהמודע הוא בעצם רק קצה הקרחון שלה. כוחו של

קרא עוד »
ניקוי בידיאי שלילי

ניקוי בידיאי שלילי

בישראל כיום ישנו מאגר מידע של כלל הנתונים הפיננסיים השונים של כל אדם. כלומר, הבנקים והחברות החוץ בנקאיות מעבירות למאגר המידע את כל המידע אודות

קרא עוד »