ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

5 דברים שלא ידעתם על שירותים וירטואליים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

זה לא סוד שעוזר ווירטואלי יכול לעשות סדר ולחסוך הרבה כאב ראש. מה שפחות ידוע זה שמיום ליום השירותים הוירטואליים תופסים יותר ויותר תאוצה ולכל נושא יש שירות וירטואלי משלו.

אז הנה 5 דברים שלא ידעתם על שירותים וירטואליים.

  1. שירותים פיננסיים.

האם מישהו יכול לנבור בהררי המספרים של העסק שלכם ולעשות לכם סדר? וכל זה בלי להכיר את כל המערכות, המוצרים והשירותים?

זה נשמע בלתי אפשרי, אבל מסתבר שיש אנשים שמומחים בדיוק בזה. לקחת את כל הניירת, המספרים, הוצאות והכנסות, לטפל בכל הדוחו"ת המשמימים ולהחזיר לכם אותם מתויקים ומסודרים.

  1. תגובות במדיה חברתית.

אומרים שהמנוע של המדיה החברתית פועל על זמן שרוף של אנשים. פוסט קצר יכול לאלץ אתכם לתגובות ליום שלם ואפילו לכמה ימים, כמובן שעם תגובות לא קונים לחם במכולת והזמן הולך לאבדון.

מזל שיש אנשים שאוהבים להגיב לאנשים, לסמן להם לייק בתגובות ולהראות כמה החברה שלכם נחמדה. זה גם שירות מוזר אך יעיל שאפשר למצוא באונליין.

  1. ניתוח נתונים ומחקר משני.

המחקר הוא אחד הכלים החזקים, אם אתם רוצים להקדים את השוק בצעד אחד, ולהניח את הידיים על הזדמנויות. אבל… לא בכל חברה יש את חובבי המספרים והסטטיסטיקות שיעשו את זה בשבילכם.

עוזר חיצוני שאוהב לזהות מגמות יכול לעשות את זה וגם להסיק מסקנות על סמך פעילות העבר שלכם.

  1. שירותי תרגום דו לשוניים.

אם הקמפיין שלכם רץ בכמה מדינות, הכרחי שמישהו מבפנים ידע על מה מדובר ויתאים את השפה לכל אזור. יש אנשים ששולטים בכמה שפות והם מעניקים שירות לקמפיין אחד בכמה שפות.

  1. שירותים ווירטואליים חוסכים 80% מהזמן.

ולסיום, עסקים שהעבירו את כל המשימות לשירותים ווירטואליים, חסכו 80% מהזמן שלהם, מה שאפשר להם להתעסק בתחומי הליבה של העסק ולהתקדם מהר יותר.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו