ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

טריידסטיישן – איך זה עובד?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

טריידסטיישן הינה פלטפורמת מסחר בשוק ההון, אשר מארחת בערוץ YouCanTrade משלה, כך שתוכל בקלות וביעילות להגיע במהירות עם הפלטפורמה והכלים של טרייד סטיישן לרמת מסחר טובה וקלה.

טרייד סטיישן – איך זה עובד? 

כמו כל דבר טוב בחיים שלנו, אנו לומדים טיפה באיחור. כך גם את מערכת טריידסטיישן המעולה אנשים מתחילים להכיר בשנים האחרונות כפלטפורמה ייחודית המאפשרת יצירת הכנסה נוספת דרך ניהול תיקי המסחר שלכם דרכה.

במערכת זו תוכלו לסחור בכסף שלכם בריביות גבוהות הרבה יותר מאשר בפלטפורמות מסחר אחרות. ככלל, תמיד כדאי לנסות מערכות כמו טרייד סטיישן, כדי לייעל את אופן המסחר שלכם בשון ההון.

שוקי הון – מה זה? 

שוק הון הוא שוק בו אנשים, חברות ומוסדות נסחרים בניירות ערך פיננסיים. לכל מדינה שוקי הון משלה שיכולים להשתנות בגודלם. שוקי ההון באפריקה למשל, עשויים להיות שונים מאלה באירופה או באמריקה. 

לעתים קרובות, ארגונים ומוסדות במגזר הציבורי והפרטי כאחד, מוכרים ניירות ערך בשוקי ההון בניסיון לגייס כספים.

איך חברות מגייסות כסף? 

לא משנה מה, ממשלות ותאגידים דורשים מכספי הון לממן את פעילותם על מנת לבצע השקעות לטווח הארוך שלהם. כדי שתוכל לעשות זאת, על חברה לגייס כסף באמצעות מכירת אגרות חוב ומניות תחת שם החברה כדי שיימכרו ויקנו בשווקי ההון.

שוקי המניות הם אחד הגורמים החשובים ביותר בכלכלת השווקים שכן הם נותנים לחברות שיש להן גישה להון ולמשקיעים, את ההזדמנות להשיג בעלות בחברה ולזהות רווחים פוטנציאליים על בסיס ביצועים עתידיים. 

כאן, המשקיעים יכולים לקנות ולמכור מניות בשווקי מניות בין חברות הנסחרות בבורסה. דרך מערכת מסחר בוולסטריט טרייד סטיישן, תוכלו לעשות זאת בקלות וביעילות.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך עושים החזר מס

איך עושים החזר מס

החזר מס יכול 'לסגור לכם פינות' באופן מעולה. החזר כזה יכול לסגור את המינוס בבנק, לאפשר לכם לפרוע הלוואה או לצאת לחופשה שאתם פשוט חייבים,

קרא עוד »
כוחו של התת מודע

הכל על כוחו של התת מודע

זוכרים שלמדתם ללכת? לאכול? לרכב על אופניים? תת המודע שלנו הוא החלק הגדול יותר של התודעה כשהמודע הוא בעצם רק קצה הקרחון שלה. כוחו של

קרא עוד »
ניקוי בידיאי שלילי

ניקוי בידיאי שלילי

בישראל כיום ישנו מאגר מידע של כלל הנתונים הפיננסיים השונים של כל אדם. כלומר, הבנקים והחברות החוץ בנקאיות מעבירות למאגר המידע את כל המידע אודות

קרא עוד »