ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

מדוע חשוב לחסן את הכלב נגד תולעת הפארק?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

תולעת הפארק היא תולעת שמתיישבת במעיים של הכלב ופשוט מציקה לו. היא גורמת לעוויתות במעיים ולחיים מיוסרים לכלב החמוד שלכם.

חשוב להבין שהחיסון שניתן עבור התופעה הזו היא בגדר טיפול מונע ולכן חשוב להקפיד לעשות את הטיפול שוב ושוב לפי משך הזמן שיקבע הווטרינר.

החיסון הראשוני של תולעת הפארק ניתן לכלב לאחר כמה שבועות בעוד המערכת החיסונית שלו די חלשה, אולם צריך לעקוב אחרי זה ולבדוק שהכלב לא נדבק, ובמידה וכן לטפל בזה מיד.

אז למה חשוב לחסן את הכלב נגד תולעת פארק? איך הוא עלול להידבק? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

 

חיסון כלבים נגד תולעת פארק:

יכול להיות שאתם תוהים איך בדיוק יכנסו לכלב שלכם תולעים למעיים? האם זה משהו שנוצר מתוכו? ממש לא, אבל הסיכון הזה קיים.

למה? כי בשונה מבני אדם, כאשר כלבים משוטטים ברחוב, אפילו כשאתם לוקחים אותם לסיבוב, מה שקורה זה שהם מרחרחים כל דבר ולפעמים אם זה נראה להם מספיק טעים, הם טועמים. ככה, שיכול להיות שמה שנכנס להם לפה זה לאו דווקא האוכל שאתם נותנים להם, אלא גם מה שהם מוצאים בעצמם ברחוב.

הסיכון הוא מחיפושיות הזבל. לפעמים הכלבים בולעים אותן והן נגועות. החיידק מפתח תולעים במעיים של הכלב ואלו גורמים לו כאבים ובעיות במעיים.

ברגע שנראה לכם שמשהו כזה קרה, כדאי ומומלץ לקחת את הכלב לווטרינר בהקדם כדי לקבל חיסון ולקבל הנחיות נוספות ממנו להמשך הטיפול.

החיסון אינו ממגר את החיידק לחלוטין והוא עלול לחזור, לכן, כדאי לדאוג לעשות טיפול מונע בכל כמה חודשים ולהתייעץ עם הווטרינר על אופן הטיפול המתאים.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »