ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

הלוואות לעסקים קטנים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

תדמיינו לעצמכם את התמונה הבאה. אתם מחליטים להקים עסק חדש, מן הסתם הוא יהיה עסק קטן עד שתפתחו אותו והוא יגדל. יש לכם הון עצמאי ראשוני ואתם יכולים לשכור מקום ולהפעיל ממנו את העסק, אתם יכולים לקנות מלאי, אבל יש דברים אחרים שאתם לא יכולים לשלם עליהם מכספכם כרגע, בין אם זה אישורים, ובין אם זה כוח אדם, או כל דבר אחר.

לרשותכם עומדים שלוש אופציות. הראשונה, לקחת כסף מקרובים וחברים, אך סביר להניח שזו אופציה מוגבלת, אתם לא יכולים לעשות את זה על בסיס קבוע. השנייה, אתם יכולים להחליט שאתם מוותרים, אך מי ירצה לוותר על החלום שלו עוד לפני שהוא באמת ניסה להגשים אותו? האופציה השלישית היא לקחת הלוואה.

זו האופציה ההגיונית ביותר, העניין הוא, לא לכל מקום אליו תפנו לקבל הלוואה, אכן תוכלו לקבל אחת כזו. כידוע לנו, ישנם לא מעט גורמים שלא ממהרים לתת הלוואות לעסקים קטנים. הכוונה לבנקים או גורמים רשמיים אחרים, אשר נוהגים בשמרנות יתר מתוך כוונה לשמור עליהם ועל הכספים שעומדים לרשותם. במקרים רבים מדובר על מנגנונים אשר חלים עליהם חוקים וכללים מתי, כיצד ובאיזה אופן הם יכולים לתת הלוואה. הם לא יכולים לתת לכל אחד, לכל עסק, מחשש שמה הם לא יקבלו את הכסף שלהם בחזרה.

לכן, הפתרון הוא לפנות אל גורמים מחוץ בנקאיים אשר מוכנים לתת הלוואות לעסקים קטנים בתנאים נוחים. מדובר על גורמים פרטיים שמוכנים לספק הלוואה בפריסה רחבה יותר, ריביות נוחות יותר, עם תנאים מסוימים שיכולים לבטח אותם שאכן הם יקבלו את ההלוואה בחזרה.

צריך להבין, בלי הלוואות לעסקים קטנים, אי אפשר לקיים כלכלה של מדינה. מרבית העסקים הם קטנים, עליהם הכלכלה עובדת, הם אלה שמעסיקים את מרבית העובדים, הם אלה שיוצרים את התשתית בשביל שיהיה ניתן להפעיל כלכלה ומדינה. לכן יש משמעות מאוד גדולה לאותם גורמים שמספקים הלוואות, אפילו אם מדובר בהלוואה של עשרות אלפי שקלים, זה יכול לעזור לכל עסק, בוודאי עסק בתחילת דרכו.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך עושים החזר מס

איך עושים החזר מס

החזר מס יכול 'לסגור לכם פינות' באופן מעולה. החזר כזה יכול לסגור את המינוס בבנק, לאפשר לכם לפרוע הלוואה או לצאת לחופשה שאתם פשוט חייבים,

קרא עוד »
כוחו של התת מודע

הכל על כוחו של התת מודע

זוכרים שלמדתם ללכת? לאכול? לרכב על אופניים? תת המודע שלנו הוא החלק הגדול יותר של התודעה כשהמודע הוא בעצם רק קצה הקרחון שלה. כוחו של

קרא עוד »
ניקוי בידיאי שלילי

ניקוי בידיאי שלילי

בישראל כיום ישנו מאגר מידע של כלל הנתונים הפיננסיים השונים של כל אדם. כלומר, הבנקים והחברות החוץ בנקאיות מעבירות למאגר המידע את כל המידע אודות

קרא עוד »