ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

ללמוד שפה – למה זה טוב?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

יש נושאים שלומדים אותם בשביל הפרוטוקול. כי זה מה שכל ילד או נער צריך ללמוד, וגם אתם לא עומדים מנגד. אבל יש מקצועות ונושאים שהם יכולים להיות נכס לכל החיים. לדוגמה? שפות חדשות. כן, אין ספק שכל שפה נוספת שאתם שולטים בה מעשירה את היכולות שלכם ומקדמת אתכם במידה רבה. זאת אומרת ששווה להשקיע את הזמן, את האנרגיות וגם את הכסף ברכישת שפה נוספת.

 

איך אפשר לרכוש שפה ולשלוט בה?

רכישת שפה תלויה במידה רבה בכישרון שלנו. אבל לא רק בזה. כי אם יש לנו מורה טוב שהוא זה שמלמד אותנו את רזי השפה, הרי יש לנו פוטנציאל ללמוד בקלות ובמהירות, ולצאת עם שפה נוספת ביד כמו למשל ללמוד ספרדית בשיעורי און ליין פרטיים או צרפתית. אמנם תרגול עצמי וקריאה מרובה הם תנאי בסיסי להצלחה. אך היכולות של המורה, ההיכרות שלו עם השפה והיכולות הדידקטיות שלו מהוות מרכיב רב משמעות בתהליך הלמידה.

 

הוראה פרטית לעומת למידה בקבוצות

יש אפשרויות שונות של למידת שפה. אפשרות אחת רווחת היא למידה שפה בקבוצה יחד עם תלמידים נוספים. אפשרות שניה היא למידה פרטית – תלמיד מול מורה. לכל סוג של למידה יש יתרונות וחסרונות. אך דומה כי למידה פרטנית תמיד עשויה להיות יעילה וממוקדת יותר. כי המורה מלמד את התלמיד באופן פרטי את החומר שרלוונטי לו. הוא מסביר בנימה אישית ומוודא כי התלמיד שולט היטב בחומר הנלמד, לפני שממשיכים הלאה ליחידה הבאה. אמנם בקבוצות יש יותר חוויות ומשחקי למידה. אבל במידה וחשוב לנו לעמוד ביעדים של זמן ולהצליח לסיים את הלימודים עם שפה שאנחנו שולטים בה היטב, נכון מאוד לבחור מורה פרטי מקצועי ומנוסה שילווה אותנו בתהליך הלמידה עד להצלחה.

 

למידע ובחירת מורה – הנכם מוזמנים להכנס לאתר של לימודנעים.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו