ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

מה חשוב לעשות כשחוזרים לשגרה בצל הקורונה?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

בחודשים האחרונים, כמעט כל אחד ואחת מאיתנו הרגיש על בשרו את השינוי העצום שהביא לחיינו נגיף קורונה. החל מגל התחלואה הבריאותי, ההגבלות על המרחב הציבורי ועד לפגיעה האנושה בכלכלת ישראל ובכלכלה הגלובלית. כיצד תפעלו עם החזרה לשגרה? הנה כמה טיפים.

הדרך הבטוחה לצאת בחזרה לשגרה

נגיף קורונה תפס את כולם בהפתעה והפך לנושא המרכזי בסדר היום, גם אם ממש לא בא לנו לדון עליו. ולכן, דווקא עכשיו, כאשר נדמה כי גל התחלואה הראשון מאחורינו והחזרה ההדרגתית לשגרה קרובה מתמיד, חשוב להתייחס לשינוי המהותי של אורחות החיים היום יום יומיים של כולנו בעקבות הנגיף. מסיבה זו חשוב להמשיך ולהתעדכן באתר חדשות, לפחות אחת ליום, כדי ללמוד על עדכונים בהנחיות או שינויי מדיניות.

קל מאוד להתעלם מההשפעה של הנגיף על החיים שלנו. אבל אם חשוב לכם לצאת בחזרה לשגרה, על הצד הטוב ביותר ולשמור על היקרים לכם מכל, חשוב לפעול בשלושת הדרכים הבאות:

  1. שמירה על כל ההנחיות. בין היתר, ריחוק חברתי, שימוש באמצעי היגיינה וטעיית מסכות באופן קבוע. זה הוא אתגר שדורש הסתגלות, אבל בסופו של יום המטרה היא להגן על עצמנו.
  2. אם אתם לא מרגישים בטוחים לצאת, קחו את הזמן. הרי לרוב המשק עדיין אין אישור לחזור לתפוקה מלאה ואתם יכולים לבחון את השטח לפני שאתם חוזרים לפעילות מלאה.
  3. אל תחששו להגיע לרופאים או לטיפולים רפואיים. נכון, הקורונה הוא נגיף שמאיים על הבריאות של כולנו, אבל חוץ ממנו אתם יכולים לסבול ממחלות אחרות שיפגעו בגופכם בצורה קשה יותר. פנו לרופא והקשיבו להנחיות הבטיחות במרפאה, כדי להבטיח את בריאותכם הכללית אחרי תקופת הסגרת הממושכת.

שתהיה לנו חזרה נעימה לשגרה

אט אט, ובעיקר בזהירות, המשק הישראלי מתחיל ללמוד לחיות לצד הקורונה. בכל יום מחדש, יוצאות הנחיות והתאמות להנחיות קיימות, כדי ליצור את סביבת החיים והעבודה הנוחה והבטוחה ביותר לכל אחד ואחת. אנחנו ממש לא מאחורי הקורונה, שכן תמיד יש סכנה לחולים נוספים, אבל ההתאוששות נראית מהירה ומבטיחה, ביחס למדינות ולאזורים אחרים בעולם.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו