ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

איך לחסוך הרבה מאוד כסף באמצעות ציפוי זכוכית אנטי סאן

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

רוצים לדעת איך לחסוך הרבה מאוד כסף באמצעות ציפוי זכוכית אנטי סאן לחלונות העסק? הגעתם בדיוק למקום הנכון. בכתבה זו אתן לכם מספר טיפים לחיסכון בעלויות התפעול של העסק שלכם באמצעות רכישת ציפוי זכוכית אנטי סאן לחלונות שיוכל להפוך את עלויות התפעול שלכם לזולות במיוחד, אז בואו נצלול פנימה לתוך הטיפים המנצחים ביותר לחיסכון בעלויות התפעול של העסק.

חיסכון בבלאי כתוצאה מנזקי שמש ישירה

כמות המוצרים שמתקלקלים במשרדים כתוצאה מנזקי השמש הם רבים: וילונות שמתפוררים כתוצאה מקרני השמש שיוקדות על החלון וחודרות פנימה לתוך המשרד, נזקים לעור הכיסאות, נזקים אלקטרוניים במחשבים כתוצאה מחימום יתר ועוד… כיום יש פתרון מצוין שיכול לגרום לכם להרבה חיסכון לכיס שהוא ציפוי זכוכית אנטי סאן לחלונות של המשרד. הציפוי הזה יגרום לבלימת קרני השמש כך שלעסק שלכם לא יחדרו קרני השמש ברמה כה חזקה ולפיכך תחסכו כסף על בלאי.

חיסכון בעלויות התפעול של צריכת החשמל

יש לכם מזגן במשרד? קיבלתם חשבון חשמל מנופח? זו אחת הסיבות: קרני השמש שחודרות מהחלונות אל העסק גורמות "לחימום  יתר של המתחם", ובכך אנחנו נאלצים להשתמש יותר במזגן ואף להוריד את טמפרטורת המזגן, מה שאומר שאנחנו צורכים יותר בתצרוכת החשמל. כדי להתגבר על בעיה זו אפשר להזמין ציפוי זכוכית אנטי סאן שיבלום את קרני השמש ובכך יחסוך לכם הרבה מאוד כסף בחשבון החשמל ובנוסף יאריך את חיי המזגן שלכם מבלאי שעשוי להיות בו מפעילות יתר.

חיסכון בצריכת שירותי בריאות מנזקי השמש

קרני השמש הם מצוינים כל עוד שהם במינון ובזמן החשיפה הנכונים, כשזה עובר את המינון המומלץ גם נזקי הבריאות מתחלים להופיע. חשבו לרגע על משרד ובו עובדת פקידה שצריכה לעבוד בכל יום 8-9 שעות, והשמש קופחת עליה כי הגנה של ציפוי זכוכית אנטי סאן לחלונות המשרד, ולפיכך אתם מסכנים את הפקידה שלכם בכל מיני בעיות רפואיות ונזקים שיכולים להיגרם לה כתוצאה מחדירת קרני השמש למשרד והייתם יכולים להימנע מכך על ידי רכישת ציפוי זכוכית אנטי סאן לחלונות.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו