ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

למה כדאי להשקיע בקפריסין

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

בשנים האחרונות לא מעט ישראלים מחפשים את אפיק ההשקעה המשתלם ביותר בענף הנדל"ן דווקא בחו"ל. כאשר יודעים לזהות את המקומות שיש להם פוטנציאל לתשואה משמעותית על השקעת נדל"ן בחו"ל, ניתן להרוויח מכך לא מעט. קפריסין מהווה כיום ללא ספק את היעד הטוב ביותר להשקעת נדל"ן עבור ישראלים. הצמיחה הכלכלית של קפריסין, היציבות הפוליטית שלה, הקרבה שלה לישראל מבחינה גאוגרפית והחיבור שלה לאיחוד האירופאי הופכים אותה ליעד הטוב ביותר להשקעת נדל"ן עבור ישראלים.

מדוע כדאי להשקיע בנדל"ן בקפריסין?

אם אתם מחפשים יעד כלשהו להשקעה בחו"ל, הנה כל הסיבות להשקיע דווקא בקפריסין. ראשית כל, מדובר על סביבת מס נמוכה מאוד. בקפריסין אין מס על רווחי הון וכן היא חתונה על אמנות רבות הנוגעות לכפל מס. העובדה שקפריסין חברה באיחוד האירופאי גורמת לה לצמוח מבחינה כלכלית. מעבר לכך, מחירי הדירות והנכסים בקפריסין עולים באופן רציף וניתן למצוא לא מעט הזדמנויות טובות לרכישה עבור כל משקיע. בקפריסין ניתן למצוא תיירות רבה, כלומר: יש ביקוש משמעותי להשכרת דירות הן עבור מגורים ארוכי טווח של קהילה מקומית והן עבור תיירים אשר מחפשים מגורים קצרי טווח.

כיצד משקיעים נכון בנדל"ן בקפריסין?

בכדי להשקיע בצורה נכונה בנדל"ן בקפריסין חשוב מאוד שלא לבצע את ההשקעה באופן עצמאי, על פי שיקול דעת אישי שאין בו יותר מדי הבנה בתחום הנדל"ן בקפריסין, אלא לבחור מראש באנשי המקצוע הטובים ביותר שיוכלו לסייע בכל הקשור לנושא של קניית נכס למגורים בקפריסין. אנשי מקצוע מעין אלה ידעו כיצד לאתר עבורכם את הנכס המתאים ביותר עבורכם בהתאם לכל הפרמטרים העומדים על הפרק ולאפשר לכם להניב מההשקעה שלכם את התשואה המקסימלית בטווח הרחוק. אין ספק כי השקעת נדל"ן בקפריסין היא דבר נהדר כאשר עושים אותה בצורה נכונה.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »