ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

איך משקיעים נכון בנדל"ן בחו"ל

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

השקעה בנדל"ן בחו"ל אינו דבר פשוט. ככל שנכנסים לזה יותר, כך גם הסיכונים עולים ונראים בבירור. אם חשבתם פעם להשקיע בנדל"ן בחו"ל, כדאי מאוד שתבקשו ייעוץ מגורמים מוסמכים לצורך זה. אז איך משקיעים בנדל"ן בחו"ל? כאן התשובות.

איך משקיעים נכון בנדל"ן בחו"ל |

כל אדם יודע, שכאשר הוא רוצה להשקיע בנדל"ן בחו"ל, יהיה עליו קודם כל לעשות סקר שוק על מנת להבין את הלך הרוחות בעולם הנדל"ני הגלובלי, כך שניתן יהיה לדעת לאיזו בריכה אתם קופצים. נושא זה הוא מסובך להבנה ויש ללמוד אותו ככל האפשר.

לפני כל מהלך, יש לפנות לאנשים מוסמכים המבינים בשוק זה ולהתייעץ איתם על כל גורמי הסיכון השונים הקיימים במהלך כזה או אחר. לחצו כאן למידע נוסף על השקעות בטוחות.

השקעה בנדל"ן בצרפת |

אני עוסק בשוק הנדל"ן בפריז מזה עשרות שנים ובבעלותי היו כמה דירות בעיר הזו במשך כ – 15 שנה. המחירים עולים ויורדים, כמו בכל מקום, אבל לדעתי, נדל"ן פריזאי הוא אחד ההשקעות הבטוחות ביותר שניתן להעלות על הדעת לטווח ארוך.

אף שכוחו הולך ופוחת כשאנחנו עוברים קדימה אל 2020, הדולר האמריקני עדיין מייצר הסדרי אירו עבור הקונים האמריקאים. סיבה טובה נוספת להביט ברגע זה גם בהשקעה בפורטוגל ובצרפת.

למה דווקא אירופה? |

אחד המאפיינים המושכים ביותר של שוק הנכסים האירופאי, הוא שמדובר במדינה אחרת בה זרים זכאים למימון פנים ארצי. למעשה, שיעורי הריבית למשכנתא הצרפתית לזרים הם בשפל היסטורי של פחות מ – 2% ריבית… עם ערכי הלוואה עד 85%.

כך או כך, מדובר בהשקעה מעניינת מאוד לאנשים שחושבים בגדול ומעוניינים להשקיע מכספם במקומות מניבים אלו, המושכים משקיעים מכל העולם כדי לבצע שם את ההשקעה שלהם.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »