ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

10 טיפים לעיצוב מסחרי בצורה יעילה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

יש לכם רעיון – אפילו בחרתם שם לעסק  וגם אתם חושבים שמצאתם את המיקום המושלם. נותרה רק שאלת עיצוב החלל המסחרי!
המודעות לעניין העיצוב הלכה והתפתחה מאוד בשנים האחרונות. וכיום יש לכולנו את האפשרות להבחין בין סביבה המעוצבת במקצועיות,
לבין סביבה אשר נבנתה בלי להתייחס ברצינות לעניין. קבלו טיפים לעיצוב מסחרי יעיל ומוצלח.

טיפים לעיצוב מסחרי

  1. אפיון מדויק בשלבי ההתחלה הינו מרכיב קריטי להצלחת העיצוב. חשוב לשקול את כל הנתונים כמו צרכים, אופי השימוש, נתוני השטח וכן הלאה.
  2. שטח מסחרי חייב להיות לפני הכול נוח מאוד לשימוש. וזאת כדי לנצל את המקום ואת הזמן של העובדים במקום. כי עיצוב נכון בכוחו לחסוך משאבים.
  3. יש כיום מגוון פתרונות עיצוב אשר מאפשרים לנו לנצל כל ס"מ בצורה הטובה ביותר. מתלים מיוחדים, מתקנים ייחודיים וכן הלאה. חשוב להכיר את הפטנטים הללו כדי לדעת לעשות בהם שימוש. (קראו מאמר מעניין בנושא כיצד להפוך משרד קטן לגדול יותר מבלי להשכיר עוד שטח).
  4. סביבת עבודה מתוכננת היטב היא סביבה כזו אשר מאפשרת לנו לשמור על הסדר ועל הארגון. ואילו סביבה שאינה מעוצבת כראוי גורמת לבלגן ועומס. חשוב לקחת בחשבון את העניין הזה בשלבי התכנון והעיצוב.
  5. חובה לבחור חומרי גלם עמידים. כאלו שמלבד למראה וליופי שלהם הם איכותיים והם יגלו עמידות לאורך תקופת שימוש ארוכה.
  6. עיצוב מסחרי חייב לקחת בחשבון את האווירה במקום. גם אם אין מדובר על סביבה בה יש פעילות של לקוחות – חובה שהעובדים במקום יאהבו להגיע לשטח והם ייהנו מהמראה ומהאווירה במקום.
  7. במידה ומדובר על אזור בו יש תנועת לקוחות יש להתייחס גם לעניין השיווקי. שטח מסחרי בו מבקרים לקוחות חייב להציע להם חווית ביקור נעימה וטובה.
  8. בדומה לתחומי עיצוב אחרים גם בתחום זה יש מגמות וטרנדים עולמיים. אמנם כדאי לקחת אותם בחשבון ולהתנהל על פיהם. אבל כדאי בכל זאת לשמור על נימה שמרנית באחוזים מעטים, וזאת כדי שהמקום יהיה מתאים לשימוש גם כאשר יתרחשו שינויים משמעותיים בתחום.
  9. חשוב מאוד לבחור אנשי מקצוע מומחים בתחום של עיצוב מסחרי כמו אורי ביטון. יש להבין כי מעצבים ואדריכלים יש הרבה. אבל לכם חשוב לבחור מעצב מומחה בתחום המסחרי.
  10. מדובר בתהליך ממושך, קחו את הזמן והתנהלו בסבלנות ואורך רוח.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו