ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

אוהלים לאחסנה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

בחיפוש אחר פתרונות לאחסון ציוד ולוגיסטיקה. אוהלים לאחסנה הם הפתרון המושלם עבורכם. אספנו עבורכם מספר טיפים למציאת אוהלים לאחסנה איכותיים ומתאימים עבורכם.

בין אם תצטרכו את האוהל כמבנה קבע ובין אם תרצו אותו רק לתקופה קצרה. כדאי מאוד לשכור / לרכוש, אוהל אחד גדול שבו תוכלו להכניס את כל הציוד והסחורה תחת קורת גג אחת.

הגנה מחום ומקור

כשאתם שוכרים אוהל לשם אחסון ציוד וכדו' חשוב לזכור שהאוהל עלול להיות חשוף לקרני השמש הקופחת בקיץ או לממטרי ברד ורוחות סוערות בחורף. חשוב לשכור אוהל מוגן עם יריעות חזקות ועמידות בפני גשמים ושמש. אשר יהוו הגנה מושלמת על הציוד היקר שבאוהל.

אוהלים ענקיים

אוהלים לאחסנה לרוב הם אוהלים גדולים. כדאי לדעת כי גדלי האוהל ניתנים לשינוי על ידי הוספת והורדת יריעות בכפולות של 3 או 5 מטרים (תלוי בסוג האוהל). תוכלו לשכור אוהלים קטנים ממש בגודל של 9 מ"ר ועד לאוהלי ענק של יותר מ – 3000 מ"ר.

לקנות או לשכור

חברות לוגיסטיקה רבות יעדיפו לשכור אוהלי אחסנה ולא לקנות, מכיוון שתחזוק אוהל הוא אינו דבר קל בכלל. ישנם מי שיעדיפו מבחינה כלכלית לרכוש אוהלים לאחסנה, אך מומלץ לזכור את עניין התחזוקה ולבדוק מה יותר ישתלם לכם.

מיזוג האוהל

שימוש תדיר באוהל לעבודה השוטפת, כשעובדים נכנסים ויוצאים, או כאשר אתם מאחסנים שם ציוד יקר ורגיש, דורש מכם התקנת מיזוג. ישנם פתרונות מיזוג שונים לאוהלים. החל ממקררים תעשייתיים, מצננים המופעלים על מים ומפזרים אוויר קר, או על ידי מזגנים רגילים.

בכל מה שתבחרו חשוב מאוד למקם את המזגנים בנקודות שונות באוהל על מנת לפזר את האוויר הקר על כל חלל האוהל, ובכדי לשמר את הטמפרטורה הנכונה במקום.  

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »