ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

איך בוחרים רואה חשבון?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

נותן שירות צריך להתאים ללקוח, למטרות ולציפיות שלו. לא תמיד קל לנו לאתר את נותן השירות המתאים, מי שישביע את רצוננו ויגשים את כל מה שאנו מצפים ממנו. מכאן אנחנו מגיעים לחיפוש ולתהייה בדבר בחירה נכונה של נותן שירות. ואם אנחנו רוצים למצוא רואה חשבון מוצלח וטוב, אנו מתלבטים ומבררים איך בוחרים רואה חשבון.

אז כך תבחרו את רואה החשבון המומלץ שלכם

  • יש לבחור רואה חשבון מקצועי ובעל ידע רב. אמנם הידע בתחום פורמלי זה הינו רשמי ונדרש. אבל בכל זאת כדאי להרגיש כי רואה החשבון הנבחר שולט בנבכי החוקים ומציע לכם מענה מותאם ומושלם ברמה הגבוהה ביותר.
  • כדאי לברר מול לקוחות של רואה החשבון, ולקבל חוות דעת חיובית. ניתן לקרוא לזה גם המלצה – מה שייתן לכם הבנה ביחס ליכולות שלו וספק ללקוחות שירות משביע רצון.
  • נכון היפגש עם רואה חשבון ולחוש האם יש לכם אתו אינטראקציה טובה וזורמת. כי אם כן – הכול יכול להיות נהדר. אם לא – העסק עשוי לדשדש ולא תחושו שאתם נמצאים בידיים הנכונות עבורכם.
  • התייחסו להגדרה המסוימת שלכם, וודאו כי רואה החשבון מציע מענה לקהל יעד זה באופן מקצועי מאוד. כי יש לא מעט סוגים של לקוחות שפונים אל רואה חשבון עבור קבלת שירות. אתם צריכים רואה חשבון מקצועי ומתאים להגדרה שלכם ולציפיות שלכם ממנו ומהשירות שלו.
  • המחיר הוא חלק מהעניין. מדובר על עלות קבועה, בין אם הי נקבעת באופן שנתי ובין אם העלות הינה חודשית – הפרשים במחיר עשויים להיות משמעותיים בגלל ההכפלה לתקופת השירות. השוו מחירים ובחרו נותן שירות מעולה שהמחיר שלו הוגן ומתאים להיקף השירות שאתם מקבלים ממנו לאורך הדרך.

אולי יעניין אותך גם הצהרת הון לעצמאיים

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »