ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

מה זה עמוד נחום תקום?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

עמוד נחום תקום הינו עמוד כתום גמיש שנועד לסימון ותיחום שטחים. הוא עשוי מפוליאוריטן טהור והיתרון שלו הוא בהיותו עמוד גמיש. המשמעות הינה שהוא ניתן לכיפוף ולקיפול אבל מיד מזדקף חזרה.

בנוסף, הוא אינו גורם נזק לכלי הרכב הדורסים אותו. כך רכבים יכולים לפגוע בו פעמים רבות מבלי להזיק לו או להינזק בעצמם. הוא נשמר ללא בלאי לאורך תקופות ארוכות ומיועד לסימון שבילים להולכי רגל במפעלים ובמקומות אחרים, לתיחום כיכרות ואיי תנועה, מדרכות אסורות לחניה וכדומה.

ניתן להעמידו במקומות חיצוניים או פנימיים כמו חניונים מקורים ועוד. כמו כן, השימוש בו יכול להיות על בסיס זמני או קבוע.

התקנה ובטיחות

המוצר הנ"ל מוגדר כאביזר בטיחותי. צבעו הכתום הבולט ומחזירי האור אשר עליו מסייעים לנהגים לראותו ביום ובלילה ולהיזהר בעת שהם נעים שטחים המשמשים רכבים אחרים, הולכי רגל ורוכבים כלי רכב דו גלגליים מסוגים שונים. הוא מגיע במידות כדלקמן: גבהים של 100, 75 או 45 ס"מ ובסיס של 20 ס"מ עם 3 חורים. ההתקנה קלה ונעשית באמצעות קידוח לקרקע והכנסת 3 ברגים.

יש לתכנן היטב את ההעמדה ולרוב עושים זאת במרחקים שבין 50 – עד 150 ס"מ של אחד מהשני.

פתרון בטיחותי יעיל

עמודי נחום תקום מספקים פתרון נהדר לאתרים שונים בהם הנסיעה הינה ממילא מוגבלת מהירות והחניה אסורה. אמצעים אלו נוספים לפתרונות בטיחות והכוונה אחרים דוגמת באמפרים, שומרי חניה ואחרים התורמים לרווחת הולכי הרגל ובעלי המכוניות והחניות. מומלץ לרכוש את כולם אצל חברה בעלת מוניטין כמו חברת שרפים, אשר ברשותה אתר בו מוצגים כל הפריטים הללו בליווי תמונות ותיאור מפורט של המפרט שלהם.

שירותי החברה כוללים ייעוץ, מכירה במחירים ובתנאים נוחים, הובלה ומשלוח, הוראות התקנה ועוד. כך, בחבילה איכותית ומקצועית.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »