ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

מאיר וילנסקי נותן טיפים לחברות

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

חבורת וארגונים רבים, בוחרים להיעזר בשירותיו של יועץ עסקי. יועץ עסקי מסוגל לייעל את ההתנהלות של הארגון ולאפשר לו מצד אחד לחסוך בהוצאות מיותרות ומצד שני, לאפשר לו לקדם את העסק לרמה הבאה. מאיר וילנסקי נחשב לאחד מהיועצים העסקיים המתקדמים והמוכשרים ביותר בעולם העסקי. מדובר על אדם בעל וותק, ניסיון והסמכה, באחד התחומים המבוקשים ביותר בארץ. בעלי עסקים רבים מגיעים למצב של פשיטת רגל, רק בגלל התייעלות מוטעית או חוסר חשיבה לטווח הרחוק. אך מאיר מאפשר לכל מי שמעוניין בכך, ללמוד כיצד להתנהל נכון יותר מול העובדים, מול הלקוחות ומול הספקים. מעבר לכך, חשוב לתת את הדעת לניהול הכללי של העסק, על מנת להוריד עומס מיותר מהבעלים ולאפשר לו להתמקד באספקטים נרחבים יותר, שאינם נכללים לרוב בפעולות היומיומיות של העסק.

מאיר וילנסקי – טיפים חשובים לכל חברה ולכל בעל עסק

אחד הטיפים החשובים והחיוניים ביותר של מאיר וילנסקי, הוא להתארגן על תוכנת ניהול עסק ברמה הגבוהה ביותר. רוב האנשים כלל אינם מודעים לרמות הסטרס ולרמות הלחץ שבהם הם נאלצים לתפקד. למעשה, פעולות יומיומיות שגורמות לעלייה במדדי הסטרס של הגוף, יכולים לפגוע בבריאות, להוריד את התפקוד הכללי וכמובן לפגוע ברווחיות של העסק. לכן הרבה יותר חכם יהיה להשקיע בתוכנת ניהול יעילה וחדשנית, שתוכל למקד את כל הפעילות של העסק במקום אחד. תוכנה מסוג זה תוכל לעשות סדר בהנהלת החשבונות של העסק, להוציא חשבוניות ולעקוב אחרי הוצאות העסק השונות. כמו כן, התוכנה תוכל לשלוח לספקים הזמנות ולעקוב אחרי המסמכים השונים הדרושים לעסק, על מנת לוודא כי הוא פועל בהתאם לחוקים ולתקנות של מס הכנסה. מעבר לכך, תוכנות מסוג זה יכולות לסייע בניהול היומן של העסק, לשלוח תזכורות ללקוחות ואף לבקש לקבל מהם אישורי הגעה. מעבר לכך, התוכנה יכולה לסייע גם בכל הקשור לתחום של שירות או שימור לקוחות, דבר שנחשב לגורם קריטי להצלחה של כל עסק.

לסיכום, מאיר וילנסקי נחשב לדמות מפתח בעולם העסקי. מדובר על יועץ עסקי ברמה הגבוהה ביותר, אשר יכול להפוך כל חברה נכשלת לחברה רווחית.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו